Get Adobe Flash player

JoomlaWatch Users

Użytkownicy

Najbardziej aktywni użytkownicy bieżącego dnia. 1:
Michaelmip

Dodatkowe

Newsletter

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.



Statystyka



Wczoraj: 23
Poprzedni tydzień: 192
Bieżący miesiąc: 978
Poprzedni miesiąc: 796
Ogółem: 3518

Poland 77.6%United Kingdom 0.9%
United States 13.8%Russian Federation 0.8%
Netherlands 1.8%Canada 0.4%
Ireland 1.5%France 0.2%
Germany 1.4%Ukraine 0.2%



mapa cmentarza

Duszpasterstwo parafialne

Uncategorised

KOLĘDA 08 - 13.01.2018 R.

Plan kolędy

Poniedziałek 8 I

- Dębowiec: od 534 Piotr Świątkowski do 295 Andrzej Pykosz

- Dębowiec: od 141 Czechowicz Władysław do 102 Ignacy Wajdowicz

- Dębowiec: od 178 Mieczysław Ernt do 182 Krzysztof Nowak

- Dębowiec: od 192 Jacek Kotulak do 212 Maria Dąbrowska

Wtorek 9 I

- Dębowiec: od 100 Stanisław Gierut do 57 Katarzyna Kwilosz

- Dębowiec: od 83 Marian Biesiadzki do 377 Stanisław Kamiński

- Dębowiec: od 409 Mieczysław Wojtunik do 719 Janusz Zawisza

- Dębowiec: od 40 Jan Czerkiewicz do 447 Edmund Mroczka

Środa 10 I

- Dębowiec: 29 Witold Wątroba do 613 Jordan Budziak

- Dębowiec: od 384 Tadeusz Okarma do 456 Edward Tabisz

- Dębowiec: od 731 Dariusz Bilski do 39 Władysława Rzońca

- Dębowiec: od 489 Krzysztof Michalski do 402 Józef Mlicki

Czwartek 11 I

- Dębowiec: od 11 Władysława Jarecka do 544 Sławomir Gumienny - 2 księży

- Dębowiec: od 649 Jan Myśliwiec do 471 Maria Gruca - 2 księży

Piątek 12 I

- Dębowiec: od 54 Maria Michalska do 36 Marian Mikuś

- Dębowiec: od 517 Elżbieta Czerkiewicz do 248 Sławomir Laszkiewicz a także od 249 Adam Mikuś do 581 Tomasz Wojnar

- Dębowiec: od 502 Wiesław Wróżek do 465 Tomasz Hołda

- Dębowiec: od 215 Myśliwiec Irena do 222 Stanisława Buba

Sobota 13 I

- Dębowiec: domy nad Wisłoką od 291 Barbara Zoła do osiedla przy „żwirowiskach” 535 Bogusław Bobula

- Dębowiec od 304 Stanisław Żychowski do 315 Władysław Rzońca Kopaniny I cz. I

- Dębowiec od 366 Jan Krupa do 318 Wojciech Owczarski Kopaniny I cz. II

- Dębowiec od 329 Stanisław Krupa do 511 Andrzej Węgrzyn – Kopaniny II

Dokończenie kolędy w nastepnym tygodniu prosimy także zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie jeśli ktoś został pominęty, lub był nieobecy w czasie kolędy. 

KOLĘDA 02 - 05.01.2018 R.

Plan kolędy

Wtorek 2 I

- Łazy Dębowieckie od 53 Zofia Misiołek do 66 Teresa Pszczoła

- Łazy Dębowieckie od 1041 (Osobnica) Mieczysław Rzońca do 160 Zofia Rzońca

- Zarzecze od 61 Janusz Skowron do 46 Wiesław Stachowicz

- Zarzecze od 76 Stanisław Krzan do 91 Jolanta Czajka

Środa 3 I

- Łazy Dębowieckie od 108 Teresa Burda do 88 Janusz Wickowski (prawa strona)

- Łazy Dębowieckie od 81 Maria Kapanowska do 205 Roman Wickowski (lewa strona)

- Zarzecze od 142 Edward Wietecha do 224 Józef Praszek

- Zarzecze od 92 Cecylia Ziomber do 230 Stefan Czajka

Czwartek 4 I

- Łazy Dębowieckie od 356 Dębowiec Marek Foryś do 145 Natalia Krupa

- Łazy Dębowieckie od 158 Lepak Jan do 198 Fuchs Andrzej

- Łazy Dębowieckie od 113 Helena Furmankiewicz do 178 Ryszard Stec

- Zarzecze od 67 Wacław Putyra do 75 Janusz Mastaj

Piątek 5 I

- Dębowiec: od 287 Krystyna Bielaszka do 280 Jacek Gorczyca

- Dębowiec: od 437 Paweł Kwilosz do 375 Zdzisław Gliwa

- Dębowiec: od 430 Adam Ziomber do 142 Antoni Kozik

- Dębowiec: od 156 Adam Juszczyk do 585 Andrzej Pierzowicz 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 04 - 17.09.2017 R.

Dębowiec

Poniedziałek – 04.09 

7.30 + Bronisława Mastej 4/30

9.00 Za nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież rozpoczynającą nowy rok szkolny i katechetyczny

18.00 + Ryszarda Brągiel od Eli i Mariana

18.00 + Bronisław Ziomber

Wtorek – 05.09

7.30 + Bronisława Mastej 5/30

7.30 + Romana Konopka z int. wnuka Jacka z rodziną

18.00 W intencji nowożeńców Haliny i Dawida o Boże błog. i opiekę Matki Bożej z int. uczestników ślubu

18.00 + Stefania Wojtunik od Bronisławy z Krupskiego Młyna

18.00 + Stanisław Trzeciak od Romana z żona i Dominikiem

Środa – 06.08

7.30 + Bronisława Mastej 6/30

7.30 + Ryszarda Brągiel od rodziny Brąglów

18.00 + Genowefa Kurowska od sąsiadów Gawronów

18.00 + Marianna Dykas z int. syna Ryszarda z żoną

Czwartek – 7.09

7.30 + Bronisława Mastej 7/30

7.30 + Nadzieja Jurusik z int. uczestników pogrzebu

18.00 + Józef Kołdarz od rodzin: Nowak, Szarliński, Mroczka

18.00 + Antoni Gierlicki z int. rodziny

Piątek – 8.09

7.30 + Bronisława Mastej 8/30

7.30 + Marianna Dykas z int. syna Stanisława z żoną

18.00 + Eleonora Michnal z int. córki Anny z rodziną

18.00 + Maria, Jan, Władysław i Józef Ochała

Sobota – 9.09

7.30 + Bronislawa Mastej 9/30

7.30 + Ryszarda Brągiel od Bronisławy Kluk z rodzina oraz rodz. Michnal

18.00 + Anna Watroba z int. córki Marty z rodziną

Niedziela – 10.09

7.30 + Aleksandra, Maria, Franciszek Konopka

9.00 + Roman Więcek w 10 r. śm.

10.30 Za parafian

12.00 + Bronisława Mastej 10/30

16.00 Msza św. na Kopaninach II Dziękczynna z prośba o zdrowie i bł. Boże oraz opiekę MB dla członkiń Róży i ich rodzin Róży p.w. MB. Fatimskiej (p. K. Owczarskiej)

Poniedziałek – 11.09 

7.30 + Bronisława Mastej 11/30

7.30 + Eleonora Michnal z int. syna Kazimierza

18.00 + Józef Kołdarz od chrzestnej Teresy z rodziną

18.00 + Józef Maczuga z int. Czerkiewiczów i Passowicz

Wtorek – 12.09

7.30 + Bronisława Mastej 12/30

7.30 + Marianna Dykas z int. córki Zuzanny z mężem i rodziną

18.00 + Kazimierz Osiadły

18.00 + Ryszarda Brągiel od Hieronima Faber

18.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Adama o Boże błog. i opiekę Matki Bożej z int. uczestników ślubu

Środa – 13.09

7.30 + Bronisława Mastej 13/30

7.30 + Romana Konopka z int. synowej Ewy z rodziną

18.00 + Eleonora Michnal z int. wnuczek, wnuków i prawnuków

18.00 + Stanisław Trzeciak od koleżanek Eli z KGW z Zarzecza

Czwartek – 14.09

7.30 + Bronisława Mastej 14/30

7.30 + Ryszarda Brągiel od Wandy Bizoń rodziną i Bogdana Brągiel z rodziną

18.00 + Eleonora Michna z int. Agnieszki Brągiel z rodziną

18.00 W int. Jana i Janiny Marków dziękczynna za trud wychowania i z prośbą o dalsze bł. z int. dzieci

Piątek – 15.09

7.30 + Bronisława Mastej 15/30

7.30 + Ryszarda Konopka z int. wnuka Marka z rodziną

18.00 + Józef Kołdarz od rodziny Gliwów ze Świerchowej

18.00 + Stanisław Trzeciak od siostry Anny

Sobota – 16.09

7.30 + Bronisława Mastej 16/30

7.30 + Ryszarda Brągiel od Zofii i Izydora Lenart

18.00 + Florian w roczn. śm., +Stanislawa Żychowska, Joanna Dąbrowska

18.00 + Genowefa Zoła z int. rodziny

Niedziela – 17.09

7.30 + Bronisława Mastej 17/30

9.00 + Eleonora Michnal z int. Róży św. M. Teresy z Kalkuty (p. Wandy Pac)

11.00 Za parafian ( W Bazylice)

+ Jan Potera 1 r. śm. i + Marcin

Łazy Dębowieckie

Czwartek – 7.09

17.00

Piątek – 8.09

17.00 + Katarzyna i Jan, Stanisław Libuszowscy

Niedziela – 10.09

7.30 Andrzej Kolano oraz Anna i Józef

9.00 + Stanisław Lepak w 6 r. śm.

Niedziela – 17.09

7.30 + Zbigniew Byczek od siostry z mężem

9.00 + Agata i Stanisław Libiszowski, Władysława i Eugeniusz, Maria i Marian

KOLĘDA

Plan kolędy

 

Środa 27 XII

- Zarzecze (Za górami) – od 295 Adam Rozmund do 190 Tadeusz Jurusik

- Zarzecze (Od Świerchowej) - 225 Tadeusz Jurusik do 226 Stanisław Czapeczka

- Zarzecze – od 1 Robert Kurcz do 23 Bogusław Jedziniak

- Majscowa (Za górami) – od 81 Wiktoria Rzońca do 59 Helena Dykas

 

Czwartek 28 XII

- Zarzecze – od 24 Jerzy Dubiel do 45 Jan Gierlaszyński

- Zarzecze od 197 i Majscowa od 154 Adam Żychowski od 98 Marian Zyzak

- Majscowa od 1 Janina Śmietana do 34 Janina Misiołek

- Majscowa (od Sali) od 115 Józef Libuszowski do 36 Roman Osika

 

Piątek 29 XII

- Majscowa od 96 Janina Potrawska do 145 Mieczysław Nowak

- Majscowa (Górki) - od 50 Bogusław Wałęga do 41 Elżbieta Chart

- Zarzecze – od 209 Mieczysław Bara do 147 Janusz Wiatr

- Zarzecze od 145 Karol Fryszkowski do 125 Jan Żebracki

 

Sobota 30 XII

- Zarzecze od 231 Ryszard Kmiecik do 121 Jerzy Forystek

- Zarzecze od 278 Wiesław Praszek do 207 Franciszek Praszek

- Łazy Dębowieckie od 653 Rafał Harasimowicz do 22 Józef Budziak

- Łazy Dębowieckie od 23 Stanisław Byczek do 42 Tadeusz Rzońca