OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W środę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki.
  2. W czwartek obchodzimy 173 rocznicę Objawienia Matki Bożej w La Salette.
  3. W piątek (13 września) odbyło się spotkanie Rady Parafialnej z dwoma kandydatami na urząd grabarza. Po przeprowadzonych rozmowach, Rada Parafialna wybrała Pana Jana Jurusika na grabarza. Pan Jan swoje obowiązki zacznie pełnić od 1 października. Już dziś, dziękuję Panu Grzegorzowi Mikołajczykowi, za pracę którą wykonywał dla nas, dla naszych bliskich zmarłych. Natomiast Panu Janowi życzymy błog. Bożego w jego posłudze.
  4. Zbiórka lektorów, ministrantów, a także chętnych chłopców do służenia przy ołtarzu będzie w sobotę 21.IX.2019r. o godz. 930.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa, gdzie zostało utworzone jedno z 12 Światowych Centrów Modlitwy o Pokój z Kaplicą Wieczystej Adoracji. W programie przewidziane jest również zwiedzanie Panoramy Tysiąclecia w Niepokalanowie oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 28 - 29 września br. Informacje są dostępne na stronie internetowej Domu Rekolekcyjnego Centrum Pojednania. Zapisy przyjmuje Katechetka, P. Iwona Józefiak.
  6. Dziś po każdej Mszy Św. jest zbiórka do puszek na Radio VIA.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim życzymy błog. Bożego na rozpoczynający się tydzień.