OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni, Biskup Rzeszowski udzielił wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane. Dyspensa obowiązuje do odwołania.

W środę 11 listopada obchodzimy 102 rocznicę odzyskania niepodległości. Msze św. w kościele parafialnym (jak w niedzielę) o godz. 730; 900; 1030 i 1200, zaś w Łazach Dębowieckich o godz. 900. Wypominki tego dnia będą przed mszą św. o godz. 900.

Przez cały miesiąc listopad, ½ godziny przed Mszą Świętą zapraszamy na Nabożeństwa Wypominkowe, a później na Mszę Świętą

9.XI (pon. ) – KOPANINY I NIE OZNACZONE

10.XI (wtorek) – DĘBOWIEC 1 – 400

11.XI (środa) – ZARZECZE 1 – 200

12.XI (czwartek) – DĘBOWIEC 401 – 800

13.XI (piątek) – MAJSCOWA CAŁOŚĆ

14.XI (sobota) – ZARZECZE 201 – DO KOŃCA

Przypominamy, że do końca listopada pod zwykłymi warunkami można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych (jednego dnia – jedna osoba zmarła).

Dziękuję Panu Antoniemu Dąbrowskiemu za ofiarowane kwiaty do naszego kościoła.

Dziękuję tym wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu złożyli ofiary na remont alejek na cmentarzu. Pragnę poinformować, że można w dalszym ciągu wesprzeć to dzieło wpłacając na konto lub składając ofiarę w kancelarii lub zakrystii.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której mogą pojawić się nowe informacje dotyczące spraw funkcjonowania naszej parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia