Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.



Statystyka



Dzisiaj: 5
Wczoraj: 19
Bieżący tydzień: 143
Poprzedni tydzień: 176
Bieżący miesiąc: 569
Poprzedni miesiąc: 1030
Ogółem: 2862

Poland 67%Austria 0.4%
United States 27.7%Ireland 0.4%
United Kingdom 1.1%Canada 0.2%
Germany 0.9%France 0.2%
Russian Federation 0.4%Belgium 0.1%



mapa cmentarza

Intencje Mszalne 26.10-08.11

Dębowiec

Poniedziałek – 26.10
7.30 + Janina Michnal
18.00 W intencji nowożeńców Gabrysi i Krzysztofa z int. uczestników ślubu
18.00 + Arkadiusz Krzemień 26/30

Wtorek – 27.10
7.30 + Irena Żydek z int. Ryśka z rodziną
18.00 + Józef, Helena, Władysława Paluchniak z int. Jana i Marii Mikołajczyk
18.00 + Arkadiusz Krzemień 27/30

Środa – 28.10
7.30 + Arkadiusz Krzemień 28/30
7.30 + Barbara Nowak i zmarli rodzice
18.00 W int. nowożeńców Eweliny i Dawida z int. uczestników ślubu

Czwartek – 29.10
7.30 + Helena Bochenek
7.30 + Aniela Michnal w IV r. śm. z int. córki Ireny Michnal i wnuka Krzysztofa z żoną
18.00 W int. nowożeńców Marty i Andrzeja z int. uczestników ślubu
18.00 + Arkadiusz Krzemień 29/30

Piątek – 30.10
7.30 + Arkadiusz Krzemień 30/30
18.00 + Władysław i Paulina Michalik
18.00 + Karolina Buba i zm. z rodziny

Sobota – 31.10
7.30 + Irena Żydek z int. syna Krzysztofa z żoną
7.30 + Dawid Wojtunik z int. koleżanek i kolegów z Dębowca
18.00 + Cecylia Owczarska z int. córki Ireny z rodziną

Niedziela – 01.11
7.30 + Jan i Maria i zmarli z obu stron
9.00 + Tadeusz i Maria Lewiccy
10.30 + Jan Trzeciak w 4 r. śm.
14.00 Za parafian
14.00 + Katarzyna Marszałek

 

Łazy Dębowieckie

Poniedziałek – 26.10
17.00 + Jan Byczek, + Paulina i Józef Byczek

Wtorek – 27.10
17.00 + Edward, Jan, Stanisława i Józef Budziak, Paweł i Zofia Ryznar

Środa – 28.10
17.00 Za zmarłych cierpiących w czyśćcu

Czwartek – 29.10
17.00 + Stanisław Kądziołek

Piątek – 30.10
17.00 + Eugeniusz Głowaty, Jan Salomea Kuchta

Sobota – 31.10
17.00 + Wojciech, Aniela, Marian Ulaszek; Władysław i Helena Sorys

Niedziela – 01.11
7.30 + Władysław Libiszowski
9.00 + Agata i Stanisław Dziedzic

 

 


 

 

Dębowiec

Poniedziałek – 02.11
7.30 + Piotr i Jadwiga i zmarli bracia, siostry oraz rodzice
18.00 + Alfons Bara
18.00 + Anna Pykosz w int. wnuka Łukasza

Wtorek – 03.11
7.30 + Anna, Franciszek i zmarli z obu stron
7.30 + Anna Pykosz w int. córki Zofii z mężem
18.00 + Józef Bochenek 1/30

Środa – 04.11
7.30 + Anna Pykosz w int. syna Edwarda z rodziną
18.00 + Michał Jaracz – 8 r. śm.
18.00 + Karolina i Leopold Solińscy
18.00 + Józef Bochenek 2/30

Czwartek – 05.11
7.30 + Anna Pykosz w int wnuka Jana z rodziną
7.30 + Adolf Rzońca
18.00 + Józef Bochenek 3/30

Piątek – 06.11
7.30 + Józef Bochenek 4/30
7.30 + Anna Pykosz w int wnuka Kazimierza z rodziną
18.00 + Maria Rączka z int. sąsiadów Marii Kawa, Haliny i Tadeusza Brej i Bogny Czajka

Sobota – 07.11
7.30 + Józef Bochenek 5/30
7.30 + Ewa i Józef Budziak i zm. z rodziny
18.00 + Antoni i Danuta
18.00 + Franciszek Gajecki

Niedziela – 08.11
7.30 + Bronisław Ziomber
9.00 + Stefania Gajecka
10.30 + Józef Bochenek 6/30
12.00 + Stanisław Mroczka w 5 r. śm. i Andrzej Mroczka

 

Łazy Dębowieckie

Poniedziałek – 02.11
17.00 + Józef Flaga, Helena i Stanisław Wickowscy

Wtorek – 03.11
17.00 + Maria Setlak z int. sąsiadki

Środa – 04.11
17.00 + Kazimierz i Maria Setlak

Czwartek – 05.11
17.00 + Maria Setlak z int. chrzestnej Bożeny z rodziną

Piątek – 06.11
17.00 + Maria Setlak z int. chrzestnej Lucyny

Sobota – 07.11
17.00 + Maria Setlak z int. wnuka Przemka

Niedziela – 08.11
7.30 + Zofia i Franciszek Mastej
9.00 O zdrowie i bł. Boże dla członkiń róży Pani Zofii Misiołek i ich rodzin