Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.



Statystyka



Dzisiaj: 3
Wczoraj: 27
Bieżący tydzień: 68
Poprzedni tydzień: 236
Bieżący miesiąc: 569
Poprzedni miesiąc: 1117
Ogółem: 3820

Poland 61.2%Kuwait 0.3%
United States 32.9%Ukraine 0.3%
United Kingdom 1.4%Netherlands 0.2%
Germany 1.4%Russian Federation 0.2%
Slovakia 0.3%Austria 0.1%



mapa cmentarza

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 21.X - 03.XI.2019 R.

Dębowiec

Poniedziałek – 21.X.2019

7.30 + Władysław  Hendzel od bratanicy Bogusławy Michalskiej z rodziną

18.00 + Marian Bara i rodzice Józefa i Ludwik

18.00 +Marian Bobula od syna Jana z rodziną

Wtorek – 22.X.2019

7.30  + Marian Bobula od córki Krystyny z mężem

18.00 + Józef Dziadosz od Daniela z rodziną

18.00 + Władysław Hendzel od bratanicy Małgorzaty Buba z rodziną

Środa -    23.X.2019    

7.30 +  Władysław Hendzel od siostrzenicy Anny Żurek z rodziną

18.00  + Feliks Buba

18.00  + Jan Trybus od Wiktora Haluch z rodziną

Czwartek – 24.X.2019

7.30 + Józef Dziadosz od brata Staszka z rodziną

18.00 + Jan Hołda o życie wieczne w 33 r. śmierci

18.00 + Marian Bobula od siostry Anny z Zawadki Osieckiej

18.00 + Aniela i Jan Michnal od córki Anny z dziećmi

Piątek – 25.X.2019 

7.30 + Marian Bobula od siostry Janiny z Woli Dębowieckiej

18.00 + Teofil Pasowicz od żony Marii Pasowicz

18.00 + Władysław Hendzel od siostrzenicy Agnieszki  Matysik z rodziną

Sobota – 26.X.2019

7.30 + Jan Trybus od Łukasza Więcek z rodziną

18.00 + Marian Bobula od swatów z Mytarzy

18.00 Za rodziny przyjmujące Figurę M.B.S                                   

Niedziela – 27.X.2019

7.30 O zdrowie i Błog. Boże dla Roberta Ślusarczyk w 18 r. urodzin

9.00 + Tadeusz Nowak z racji imienin

10.30 Za Parafian

12.00  + Janina Kurowska w 20 r. śmieci i + Jan

Poniedziałek – 28.X.2019

7.30 + Marian Bobula od wnuczki Justyny z Grześkiem

18.00 + Władysław Hendzel od siostrzenicy Marii Gomółka z rodziną

18.00 + Maria Wojtunik od córki Anny z rodziną

Wtorek – 29.X.2019

7.30 + Władysław Hendzel  od siostrzenicy Katarzyny Mamroł

7.30 + Maria Wojtunik w 1 r. śmierci

18.00 + Aniela Michnal w 8 r. śmierci od córki Ireny i wnuka Krzysztofa z rodziną

18.00 + Jan Trybus od chrześniaka Pawła Sowa z żoną i dziećmi

Środa   -   30.X.2019

7.30 + Janina Stachowicz od Róży Różańcowej p. Stanisławy Spólnik

7.30 + Władysław  Stasiak w 30 dzień po śmierci

18.00 + Władysław Hendzel od kuzyna Stanisława Buczyńskiego z rodziną

18.00 + Marian Bobula od wnuczki Iwony z mężem i dziećmi

Czwartek   - 31.X.2019

 7.30 + Marian Bobula od córki Stanisławy z rodziną

18.00 + bratową Karinę i bratanicę Julkę od Magdaleny

18.00 + Jan Trybus od siostrzenicy Barbary i Elżbiety

Piątek –  01.XI.2019

7.30 + Władysław Hendzel od rodziny Michalców z Bieżdziadki

9.00 + Tadeusz i Maria Lewicy z okazji imienin

10.30 + Alfons Bora w 10 r. śmierci

14.00 Na Cmentarzu W int. zmarłych fundatorów Kościoła Parafialnego

Sobota – 02.XI.2019

7.30 + Zbigniew Kamiński i zmarli z rodziny Karasińskich

7.30 + Józef Dykas od syna Stanisława z żoną

18.00 – Za rodziny przyjmujące Figurę M.B.S

18.00+ Helena i Józef Bochenek

Niedziela – 03.XI.2019

7.30  + Stanisław Trzeciak od żony i syna z rodziną

9.00  + Sławomir, Marian Tyczka

10.30 Za parafian

12.00 + Stanisław w 9 r. śmierci  + Andrzej Mroczka

 

Łazy Dębowieckie

Poniedziałek  21.X..2019

17.00 + Marian Michalski od sąsiadów syna Marka i Stanisława i Marka z żonami

Wtorek  - 22.X.2019

17.00 + Marian Michalski od rodziny Buczniaków

Środa  - 23.X.2019

 17.00 + Marian Michalski od Marii Biłoś

Czwartek – 24.X.2019

17.00 + Marian Michalski od Beaty , Adam Pikusa

Piątek  -  25.X.2019

17.00 + Marian Michalski od Alicji i Marka z rodziną

Sobota  - 26.X.2019

17.00 + Marian Michalski od Zofii, Moniki i Janusza Wickowskich

Niedziela – 27.X.2019

7.30 + Stanisław Rzońca w 1 r. śmierci

9.00+ Stanisław Rzońca od syna Ryszarda

Poniedziałek 28.X.2019

17.00 + Marian Michalski od rodziny Brożynów

Wtorek 29.X.2019

17.00 + Marian Michalski od Moniki i Sebastiana Farej

Środa 30.X.2019

17.00 + Marian Michalski od Grażyny Stefana Ulaszek z rodzina

Czwartek 31.X.2019

17.00 + Marian Michalski od Danuty i Piotra Pakiet

Piątek 01.XI.2019

7.30 + Eugeniusz Bartuś w 3 r. śmierci od wnuka Michała

14.00 Za zmarłych  Msza Św. na Cmentarzu

Sobota 02.XI.2019

17.00 + Helena i Stanisław Sowa

Niedziela 03.XI.2019

7.30 O zdrowie błog. Boże i opiekę M. Bożej dla członków Róży Św. Rodziny i ich rodzin oraz za śp. Zdzisława Brej

9.00 + Eugeniusz Głowaty + Jan i Salomea Kuchta