Dębowiec
Poniedziałek 3.10.22
7.30 +Stanisław Witalis od swatowej Józefy z Krajowic
18.00 +Józef Szostak od Mariusza Florka z rodziną
18.00+Wanda Trocińska w 1r śm
Wtorek 4.10.22
7.30 +Janina Grzych od koleżanek KGW Zarzecze
18.00 +Jan i Maria
Środa 5.10.22
7.30 +Janina Grzych od córki Małgorzaty z rodziną
18.00 +Stanisław Witalis od rodziny Biesiadzkich z Folusza
Czwartek 6.10.22
7.30 +Stanisław Witalis od siostry Anny Pakowskiej
18.00 +Janina Grzych od rodziny Chochołek i Mastej
Piątek 7.10.22
7.30 +Józef Szostak od siostry Marii
18.00 +Helena i Mieczysław Janas
Sobota 8.10.22
7.30 + Janina Grzych od rodziny Leputów
18.00 +Aleksander, Władysława, Krystyna Mikuś
Niedziela 9.10.22
7.30 +Wilhelm Pykosz w 10r śm. +Helena, Hieronim i Józef
9.00 +Emilia Wcisło
10.30 Za parafian
12.00 +Janina Byczek w 1r śm.
Poniedziałek 10.10.22
7.30 +Stanisław Witalis od rodziny Dmowskich
18.00 +Janina Grzych od wnuka Pawła z rodziną
Wtorek 11.10.22
7.30 +Józef Szostak od brata Stanisława z żoną
18.00+Kazimierz Kudła w 23r śm
Środa 12.10.22
7.30 Dziękczynna w 60 r ślubu Zofii i Adama Węglar z prośbą o dalszą opiekę i Boże błog.
18.00 +Józef Szostak od chrześnicy Edyty z rodziną
Czwartek 13.10.22
7.30 +Anna i Emil Klimkiewicz i +Teresa i Jan Niszczak
18.00 +Edward Wojnicki od córki Krystyny z rodziną
Piątek 14.10.22
7.30 +Irena Rzońca od córki Anny z rodziną
18.00 +Wiktoria Zajdel od Róży Krystyny Lorek
Sobota 15.10.22
7.30 W int. Róży św. Maksymi - liana Krystyny Lorek
18.00 +Marian Bara i jego rodzice Józefa i Ludwik
18.00 Dziękczynna z ok 50r ślubu Janiny i Romana z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę M.B.
Niedziela 16.10.22
7.30 W 18r ur. Michała z prośba o zdrowie, Boże błog. i opiekę MBS
9.00 +Maria i Jan Rudy w 11r śm. oraz Eugeniusz i Józef
10.30 Za parafian
12.00 +Edward Budziak w 31r śm. +Kazimiera w 5r śm.
Łazy Dębowieckie
Poniedziałek 3.10.22
17.00 +Eugeniusz Budziak
Wtorek 4.10.22
17.00 +Stanisława Suchan od chrześniaka Mateusza z rodz.
Środa 5.10.22
17.00 +Anna i Stanisław Szostak oraz Maria i Karol Bis
Czwartek 6.10.22
17.00 +Krystyna, Wojciech, Andrzej Szott
Piątek 7.10.22
17.00 +Maria, Karol Bis i zmarłe rodzeństwo
Sobota 8.10.22
17.00 +Jerzy Krupa
Niedziela 9.10.22
7.30 O zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla członków Róży św. JP II oraz zm. członków
9.00 +Helena i Tadeusz Marszałek
Poniedziałek 10.10.22
17.00 +Stanisława Suchan od syna Piotra
Wtorek 11.10.22
17.00 +Stefania i Józef Gierut
Środa 12.10.22
17.00 +Stanisława Suchan od siostry Heleny z rodziną
Czwartek 13.10.22
17.00 +Maria, Józef Gronkiewiczi zmarłe rodzeństwo
Piątek 14.10.22
17.00 +Piotr Burda od sąsiadów Haliny i Wacława Marszałek
Sobota 15.10.22
17.00 +Salomea i Stanisław Lisowiec, +Stanisława i Ryszard Krurzel
Niedziela 16.10.22
7.30 +Kazimiera i Edward Budziak w rocznicę śmierci
9.00 +Katarzyna i Jakub Woźniak