Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.



Statystyka



Wczoraj: 35
Bieżący tydzień: 57
Poprzedni tydzień: 160
Bieżący miesiąc: 685
Poprzedni miesiąc: 1171
Ogółem: 3082

Poland 62.7%Kuwait 0.3%
United States 28.5%Ireland 0.3%
United Kingdom 3.1%Ukraine 0.2%
Germany 1.9%Lithuania 0.2%
China 0.4%Spain 0.2%



mapa cmentarza

Pożądek adoracji w czasie Triduum Paschalnego

 Pożądek adoracji w czasie Triduum Paschalnego

 

Dębowiec

Godz.

Dębowiec

Wielki Czwartek

20.00 – 21.00

Oaza Nowego Życia

21.00 – 22.00

Róże Żeńskie

Wielki Piątek

7.00 – 8.00

Róża p. Zofii Mikuś i p. Teresy Dębskiej

8.00 – 9.00

Róża p. Łucji Duwer i p. Barbary Setlak

9.00 – 10.00

Róża p. Urszuli Okarma

10.00 – 11.00

Róża p. Stanisławy Spólnik

11.00 – 12.00

Dzieci z Majscowej i Zarzecza

12.00 – 13.00

Dzieci z Dębowca

13.00 – 14.00

Róża p. Adama Spólnika

14.00 – 15.00

Róża p. Krystyny Rzońca i p. Wandy Pac

15.00 – 16.00

Róża p. Krystyny Lorek

16.00 – 17.00

Oaza Nowego Życia

17.00 – 18.00

adoracja indywidualna

21.00 – 22.00

Róża p. Marii Mikołajczyk

22.00 – 23.00

Róża p. Marii Jureczko

23.00 – 24.00

Róża p. Alfonsa Owczarskiego

Wielka Sobota

7.00 – 8.00

Róża p. Janiny Kamińskiej i p. Kazimiery Owczarskiej

8.00 – 9.00

Róża p. Jana Czerkiewicza

9.00 – 10.00

Róża p. Teresy Zoły

10.00 – 11.00

młodzież gimnazjalna

11.00 – 12.00

Liturgiczna Służba Ołtarza

12.00 – 13.00

Róża p. Jana Wątroby

13.00 – 14.00

Róża p. Teresy Nowak

14.00 – 15.00

Róża p. Marii Trzeciak

15.00 – 16.00

Róża p. Teresy Wietecha

16.00 – 17.00

Róża p. Emilii Czerkiewicz

17.00 – 18.00

Róża p. Mieczysława Nowaka

18.00 – 19.00

Róża p. Zofii Mastej i p. Teresy Szymańskiej

19.00 – 20.00

Róża p. Aleksandry Kozik

20.00 – 21.00

adoracja indywidualna

 

Łazy Dębowieckie 

 

Godz.

Łazy Dębowieckie

Wielki Czwartek

20.00 – 21.00

Adoracja indywidualna

21.00 – 22.00

Adoracja indywidualna

Wielki Piątek

7.00 – 8.00

Róża p. Aleksandry Jurasz i p. Andrzeja Szotta

8.00 – 9.00

Róża p. Heleny Stec

9.00 – 10.00

Róża p. Teresy Marszałek

10.00 – 11.00

Róża p. Teresy Wątroba

11.00 – 12.00

Róża p. Zofii Misiołek

12.00 – 13.00

Dzieci i młodzież szkolna

13.00 – 14.00

Róża p. Zofii Farej

14.00 – 15.00

Róża p. Ireny Brągiel

18.00 – 19.00

Róża p. Teresy Czuchra

19.00 – 20.00

Róża p. Bogusława Fareja

20.00 – 21.00

Róża p. Elżbiety Lepak

21.00 – 22.00

Róża p. Marty Rzońca - Aleksander

22.00 – 23.00

Róża p. Teresy Ciejka

23.00 – 24.00

Róża p. Jana Masteja

Wielka Sobota

7.00 – 8.00

Róża p. Andrzeja Szotta

8.00 – 9.00

Róża p. Aleksandry Jurasz

9.00 – 10.00

Róża p. Teresy Wątroba

10.00 – 11.00

Róża p. Zofii Misiołek

11.00 – 12.00

Róża p. Teresy Czuchra

12.00 – 13.00

Róża p. Heleny Stec

13.00 – 14.00

Róża p. Zofii Farej

14.00 – 15.00

Róża p. Teresy Marszałek

15.00 – 16.00

Róża p. Elżbiety Lepak

16.00 – 17.00

Róża p. Marty Rzońca - Aleksander

17.00 – 18.00

Róża p. Teresy Ciejka

18.00 – 19.00

Adoracja indywidualna