Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 9
Wczoraj: 13
Bieżący tydzień: 106
Poprzedni tydzień: 257
Bieżący miesiąc: 574
Poprzedni miesiąc: 1327
Ogółem: 3088

Poland 62.7%Kuwait 0.3%
United States 28.6%Ireland 0.3%
United Kingdom 3.1%Ukraine 0.2%
Germany 1.8%Lithuania 0.2%
China 0.4%Spain 0.2%mapa cmentarza

4 Niedziela Wielkanocy

Ogłoszenia duszpasterskie

(od 21 do 28 kwietnia 2013 r.)

 

 1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
 2. We wtorek uroczystość Św. Wojciecha Patrona Polski.
 3. W przyszłą sobotę od godz. 8.30 odwiedzimy chorych. Ks. proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godz. 8.00. Następna wizyta u chorych będzie w czerwcu.
 4. W sobotę próba scholi o godz. 14.30 w kościele.
 5. Nasz parafianin Krzysztof Juszczyk, złoży w tym roku w maju śluby wieczyste  w Zgromadzeniu Księży Misjonarzy Saletynów i przyjmie sakrament Święceń w stopniu diakonatu. W związku z tym kto wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zarówno złożenie ślubów wieczystych jak i przyjęcie święceń diakonatu proszony jest o powiadomienia księdza Proboszcza lub Kurię Prowincjalną w Warszawie.
 6. Ksiądz Proboszcz wraz z Radą Parafialną podjął następujące decyzje:
  • Kwesta na remonty w domach naszej Parafii zapowiadana na maj została przesunięta na czerwiec . W maju kwesta jak co miesiąc będzie  w pierwszą niedzielę w kościele.
  • W tym roku nie będą robione nowe alejki do pochówku na cmentarzu. W związku z tym miejsca na cmentarzu będą sprzedawane tylko na bieżące pochówki.

 

Ogłoszenia inne

 1. Remonty
  • W tym tygodniu rozpoczną się prace przy kładzeniu tynku w kościele parafialnym i kaplicy cmentarnej. Część ścian zostanie w kamieniu. Prace przy czyszczeniu kamienia aktualnie są prowadzone.
  • Został zlecony do przygotowania projekt ściany frontowej i elewacji kaplicy w Łazach Dębowieckich, w oparciu o koncepcje przygotowaną przez architekta p. Józefa Żołądkowicza. Projekt opracuje architekt  p. Andrzej Gawlewicz z Jasła.
  • Został zlecony do opracowania projekt i kosztorys malowania  i odnowienia polichromii w kościele Parafialnym. Projekt wykona  p. Mieczysław Burda z Osobnicy.
 2. Odpust w Łazach Dębowieckich
  • W związku ze zbliżającym się odpustem w Łazach Dębowieckich Ks. Proboszcz prosi o przygotowanie poczęstunku dla gości następujące Panie: Mastej Anna (nr 145), Biernacka Lucyna (146), Musiał Janina (183), Byczek Krystyna (148), Sawczak Teresa (149), Brągiel Teresa (156), Mastej Maria (151), Kolano Helena (159), Rak Wanda (153), Wojtunik Barbara (154), Wątroba Barbara (355 Dęb.), Wątroba Lucyna (513 Dęb.), Brągiel Krystyna (491 Dęb.), Nowak Halina (354 Dęb.), Brońska Stanisława (498 Dęb.).
   Proszę, aby koordynacja przygotowania zajęły się: p. Kolano Helena, Rak Wanda, Wojtunik Barbara.
 3. Pomoc Caritas
  • Ks. Proboszcz Informuję, że zmieniają się zasady udzielania pomocy żywnościowej Caritas. Od kilku lat pomoc otrzymywały te same rodziny. Ponieważ sytuacja rodzin się zmienia, pomoc nie będzie stałą, ale zależną od sytuacji. Ilość żywności będzie przyznawana nie na rodzinę, ale na osoby, dlatego będzie różnica w ilości przekazywanej żywności. Żywność będzie dostarczana tylko do tych, którzy sami nie mogą jej odebrać, pozostali proszeni są o odbiór w wyznaczonym dniu na plebanii.
 4. Sprzątanie kaplicy w Łazach Dębowieckich
  • Dziękujemy za sprzątanie kaplicy i prosimy na najbliższy czas następujące osoby:

Data.

Imię i nazwisko

Nr. domu

27.04.2013

Augustyn Katarzyna

Byczek Jolanta

Gajecka Dorota

36

182

38

02.05.2013

Gierut Teresa

Rzońca Dorota

Nocula Beata

40

42

43