Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 15
Wczoraj: 50
Bieżący tydzień: 15
Poprzedni tydzień: 176
Bieżący miesiąc: 441
Poprzedni miesiąc: 1076
Ogółem: 2857

Poland 68.3%Ireland 0.5%
United States 26%Austria 0.5%
United Kingdom 1.1%Canada 0.2%
Germany 1.1%France 0.2%
Russian Federation 0.5%Netherlands 0.1%mapa cmentarza

10 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

(od 9 do 16 czerwca 2013 r.)

  1. Dziękujemy Rodzinom, które przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała.
  2. W całej Polsce trwa zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem zakazującym aborcji ze względu na podejrzenie choroby lub wady genetycznej u dziecka. Do 2 lipca Komitet „Stop aborcji" musi złożyć w Sejmie, co najmniej 100 tys. podpisów, aby Sejm przystąpił do prac nad projektem. Zachęcamy wszystkich Parafian do poparcia tego projektu. Na stoliku wystawione są listy do złożenia podpisów (potrzebne są dane z dowodu osobistego).
  3. W zeszłym tygodniu nasi ministranci brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Saletyńskiej Służby Ołtarza w Krakowie, na którym zdobyli srebrny medal. Gratulujemy zaszczytnego miejsca.
  4. Zbiórka ministrantów w Dębowcu we środę po mszy o godz. 18.00. Chłopców po I Komunii Świętej, którzy chcieliby być ministrantami zapraszamy na zbiórkę.
  5. Próba scholi w sobotę o godz. 14.30 na plebanii. Dziewczynki po I Komunii Świętej, które chciałyby śpiewać w scholi zapraszamy na próbę.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na remont kaplicy cmentarnej.


Ogłoszenia inne

  1. Trwają prace remontowe w kaplicy cmentarnej. Zostały zakończone prace przy instalacji oświetleniowej, zostały zakupione i zamontowane drzwi zakrystii oraz nowe schody.
  2. Na działce za budynkiem gospodarczym przy plebanii trwają prace przy altanie, która będzie służyła na spotkania dzieci, młodzieży i grup parafialnych w letnie miesiące.
  3. W przygotowaniu jest nowy krzyż misyjny, który zostanie poświęcony w sobotę 29 czerwca, w uroczystość Św. Piotra i Pawła.