Get Adobe Flash player

JoomlaWatch Users

Użytkownicy

Najbardziej aktywni użytkownicy bieżącego dnia. 10:
Thomasacaph, Sergeylib, JamesMaf, BosterSaT, VasalTiENUFF, PillzapomydaY, ToniShelt, Travlisrut, MihalCib, KevinCal

Dodatkowe

Newsletter

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 21
Wczoraj: 59
Bieżący tydzień: 80
Poprzedni tydzień: 229
Bieżący miesiąc: 1095
Poprzedni miesiąc: 977
Ogółem: 3517

Poland 77.3%Russian Federation 0.8%
United States 14.1%United Kingdom 0.7%
Netherlands 1.9%Canada 0.4%
Ireland 1.5%France 0.2%
Germany 1.4%Ukraine 0.2%mapa cmentarza

10 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

(od 9 do 16 czerwca 2013 r.)

  1. Dziękujemy Rodzinom, które przygotowały ołtarze na procesję Bożego Ciała.
  2. W całej Polsce trwa zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem zakazującym aborcji ze względu na podejrzenie choroby lub wady genetycznej u dziecka. Do 2 lipca Komitet „Stop aborcji" musi złożyć w Sejmie, co najmniej 100 tys. podpisów, aby Sejm przystąpił do prac nad projektem. Zachęcamy wszystkich Parafian do poparcia tego projektu. Na stoliku wystawione są listy do złożenia podpisów (potrzebne są dane z dowodu osobistego).
  3. W zeszłym tygodniu nasi ministranci brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Saletyńskiej Służby Ołtarza w Krakowie, na którym zdobyli srebrny medal. Gratulujemy zaszczytnego miejsca.
  4. Zbiórka ministrantów w Dębowcu we środę po mszy o godz. 18.00. Chłopców po I Komunii Świętej, którzy chcieliby być ministrantami zapraszamy na zbiórkę.
  5. Próba scholi w sobotę o godz. 14.30 na plebanii. Dziewczynki po I Komunii Świętej, które chciałyby śpiewać w scholi zapraszamy na próbę.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na remont kaplicy cmentarnej.


Ogłoszenia inne

  1. Trwają prace remontowe w kaplicy cmentarnej. Zostały zakończone prace przy instalacji oświetleniowej, zostały zakupione i zamontowane drzwi zakrystii oraz nowe schody.
  2. Na działce za budynkiem gospodarczym przy plebanii trwają prace przy altanie, która będzie służyła na spotkania dzieci, młodzieży i grup parafialnych w letnie miesiące.
  3. W przygotowaniu jest nowy krzyż misyjny, który zostanie poświęcony w sobotę 29 czerwca, w uroczystość Św. Piotra i Pawła.