Get Adobe Flash player

JoomlaWatch Users

Użytkownicy

Najbardziej aktywni użytkownicy bieżącego dnia. 1:
Michaelmip

Dodatkowe

Newsletter

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 23
Poprzedni tydzień: 192
Bieżący miesiąc: 978
Poprzedni miesiąc: 796
Ogółem: 3518

Poland 77.6%United Kingdom 0.9%
United States 13.8%Russian Federation 0.8%
Netherlands 1.8%Canada 0.4%
Ireland 1.5%France 0.2%
Germany 1.4%Ukraine 0.2%mapa cmentarza

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 2014 r.

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. A szczególnie Panu kościelnemu, Panu organiście, lektorom, służbie liturgicznej. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji kościoła, ciemnicy i grobu Pańskiego, za zaangażowanie i pomoc w przeżywaniu poszczególnych liturgii. A zwłaszcza Panom Strażakom i naszej Gwardii Dębowieckiej. Przy okazji zachęcamy mężczyzn z parafii do wstąpienia w szeregi Gwardzistów.

  2. Dziękujemy również za dary składane przy okazji poświęcenia pokarmów

  3. Jutro drugi dzień świąt Mszy świętej o 12.00 nie będzie, ponieważ o 14.00 będzie Msza Święta w kaplicy cmentarnej. Pozostałe jak w każdą niedzielę.

  4. Najbliższe spotkanie biblijne w następny czwartek 1 maja o godz. 19.30.

  5. Próba scholi w sobotę o 14.30.

  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Ze względu na kanonizację Jana Pawła II Msze o 10.30 i 12.00 są odwołane, ale będzie po południu Msza dodatkowa o godz. 16.00.

  7. Prosimy nabywać świece wielkanocne – Paschałki, którymi możemy włączyć się w inicjatywę iskry Bożego Miłosierdzia, która została zapalona w Krakowskich Łagiewnikach, a w dniu kanonizacji Jana Pawła II ogień ten będzie również w naszym kościele. To inicjatywa Caritas wiąże się z 70 tygodniem miłosierdzia, który będziemy przezywać w dniach 27 kwietnia do 3 maja 2014r.

  8. Monstrancja jest u złotnika, była początkowo obietnica, że wróci odnowiona na Wielkanoc do parafii jednak potrzeba trochę więcej czasu; ma powrócić odnowiona w maju.

  9. Została zamówiona chłodnia do kaplicy na cmentarzu, więc w najbliższych dniach po świętach zostanie zainstalowana.

  10. Mamy świadomość, iż mało jest miejsc parkingowych przy kościele parafialnym. Prosimy pozostawiać samochody na drodze w kierunku szkoły w Dębowcu i wokół przebudowywanego rynku. Prosimy o podpowiedzi, co moglibyśmy zrobić jako Parafia, aby zwiększyć parking wokół kościoła, czy ewentualna ogłoszona zbiórka na ten cel znalazła by zrozumienie u kierowców?

Ponad to: Zachęcamy do czytania czasopism religijnych: Miłujcie się, Niedziela, i innych.

Zaglądnij na stronę Gwardii Dębowieckiej: www.gwardiadebowiecka.netne.net