Get Adobe Flash player

JoomlaWatch Users

Użytkownicy

Najbardziej aktywni użytkownicy bieżącego dnia. 2:
Stephenfaw, lamstoreselle

Dodatkowe

Newsletter

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 1
Wczoraj: 37
Bieżący tydzień: 1
Poprzedni tydzień: 229
Bieżący miesiąc: 1016
Poprzedni miesiąc: 868
Ogółem: 3470

Poland 77.3%United Kingdom 0.9%
United States 14.1%Russian Federation 0.8%
Netherlands 1.8%Canada 0.4%
Ireland 1.5%France 0.2%
Germany 1.4%Ukraine 0.2%mapa cmentarza

XXVI Niedziela Zwykła 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

( od 29 września do 05 października 2014 r. )

 1. Zgodnie z decyzją biskupa jest dziś zbiórka do puszek na potrzeby katolickiego radia Via.

 2. Jutro obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum i ich rodziców o godz. 19.00 w kościele.

 3. W środę rozpocznie się miesiąc październik, w którym częściej będziemy brali do ręki różaniec. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Łazach Dębowieckich w czwartek od godz. 16.00, w piątek spowiedź w Dębowcu od 16.30, a w sobotę odwiedzimy chorych z Komunia św. od 8.30.

 5. Również w sobotę wieczorem odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 17.30 w ciszy, a po tej cichej adoracji nabożeństwo różańcowe.

 6. Spotkanie oazy młodzieżowej w piątek rozpoczęcie Mszą św. o 18.00.

 7. Próba scholi w sobotę o 10.00 na plebanii, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania Panu Bogu.

 8. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św., taca przeznaczona na potrzeby diecezji oraz kwesta na remonty w parafii.

 9. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od III kl. SP wzwyż (nie ma górnego limitu wiekowego) do służby przy ołtarzu. Zbiórka w środę o godz. 16.30 w kościele.

 10. 1 Października odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do Tarnowca na zakończenie nabożeństwa Zawierzenia. Uroczystością przewodniczy ks. bp Edward Białogłowski. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii lub na plebanii. Wyjazd będzie miał miejsce o godz. 16.30 spod kościoła parafialnego.

 11. Dziękujemy dotychczasowemu Panu grabarzowi Janowi Jurusik za wieloletnia posługę przy pogrzebach i opiekę nad parafialnym cmentarzem. Ze względu na stan zdrowia złożył rezygnację, następcą został Grzegorz Mikołajczyk.

Ponad to:

Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu. Szkło, plastik do dużych worków, a do kontenera tylko plastikowe kwiaty i wieńce, a trawę i żywe kwiaty pozostawiamy osobno za kontenerem. Szczególnie dziękujemy tym, którzy zabierają śmieci do domów i oddają je razem z odpadkami przy domu.

Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór na rok akademicki 2014/15. Zajęcia będą odbywać się średnio dwa razy w miesiącu. Szczegóły na stronie internetowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie.