Get Adobe Flash player

JoomlaWatch Users

Użytkownicy

Najbardziej aktywni użytkownicy bieżącego dnia. 10:
Thomasacaph, Sergeylib, JamesMaf, BosterSaT, VasalTiENUFF, PillzapomydaY, ToniShelt, Travlisrut, MihalCib, KevinCal

Dodatkowe

Newsletter

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 21
Wczoraj: 59
Bieżący tydzień: 80
Poprzedni tydzień: 229
Bieżący miesiąc: 1095
Poprzedni miesiąc: 977
Ogółem: 3517

Poland 77.3%Russian Federation 0.8%
United States 14.1%United Kingdom 0.7%
Netherlands 1.9%Canada 0.4%
Ireland 1.5%France 0.2%
Germany 1.4%Ukraine 0.2%mapa cmentarza

XXXII Niedziela Zwykła 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

( do 10 do 16 listopada 2014 r. )

  1. W dzień Wszystkich Świętych z inicjatywy Stowarzyszenia Miłośników Dębowca i Okolicy kwestowano na cmentarzu na rzecz odnowienia organów z naszego kościoła, zebrano 5787 zł. Wszystkim kwestującym i ofiarodawcom i inicjatorom tej zbiórki serdecznie dziękujemy.

  2. W czasie ostatniej kwesty w niedzielę zebrano w Dębowcu 5260 zł, a w Łazach Dębowieckich 820zł. Dziękujemy za wszystkie ofiary, które pozwolą wypłacić podjęte projekty w tym roku.

  3. Dziś przeżywamy VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwa i ofiara do puszek wspieramy prześladowanych chrześcijan.

  4. Zapraszamy na spotkanie Radę parafialną i zespół ds. remontów jutro na godz. 19.00 na plebanię.

  5. We wtorek (11 XI) 96 rocznica odzyskania niepodległości i Święto Narodowe. Módlmy się za naszą Ojczyznę. Uroczysta Msza św. w int. Ojczyzny w Bazylice o godz. 10.30.

  6. We czwartek krąg biblijny o godz. 19.30.

  7. W piątek młodzież Oazowa rozpoczyna spotkanie Mszą św. o godz. 18.00

  8. Rekolekcje „Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędą się w domu rekolekcyjnym w Dębowcu w dniach 15-16 XI br.

  9. Dziś w Sali Urzędu Gminy w Dębowcu odbędzie się spotkanie z Wicemarszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim; tematem spotkania wykorzystanie środków unijnych i wybory samorządowe.

  10. W kontekście zbliżających się wyborów samorządowych chciejmy świadomie z rozmysłem i odpowiedzialnie wziąć w nich udział wybierając odpowiednich przedstawicieli.

Ponad to:

Informujemy, że pan Rafał Gużkowski realizujący projekty filmowo-edukacyjne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dębowcu, w efekcie których powstały filmy „ Piękna Pani prawdziwa historia” i „Cyrla” otrzymał w ubiegły wtorek Certyfikat Kandydata Przyjaznego Rodzinie. Certyfikaty przyznaje Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny kandydatom w wyborach samorządowych, którzy kierują się w publicznej działalności wartościami chrześcijańskimi oraz wspierają instytucję małżeństwa (związku kobiety i mężczyzny) oraz rodziny jako naturalnego środowiska wychowywania dzieci. Rafał Gużkowski jest kandydatem do Sejmiku Podkarpackiego z ostatniego 16 miejsca listy nr 3.