Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 35
Bieżący tydzień: 57
Poprzedni tydzień: 160
Bieżący miesiąc: 685
Poprzedni miesiąc: 1171
Ogółem: 3082

Poland 62.7%Kuwait 0.3%
United States 28.5%Ireland 0.3%
United Kingdom 3.1%Ukraine 0.2%
Germany 1.9%Lithuania 0.2%
China 0.4%Spain 0.2%mapa cmentarza

XIX Niedziela Zwykła (09.08.2015)

1. Witamy serdecznie gości przybyłych do naszej Parafii i życzymy udanego wypoczynku oraz pogłębienia więzi rodzinnych i religijnych.

2. Ostatniej niedzieli w czasie kwesty zebrano w Dębowcu 5.595zł, a z Łazów Dębowieckich będzie podane w przyszłą niedziele. Dziękujemy za wszystkie ofiary.

3. W piątek wspom. św. Maksymiliana Marii Kolbego, patrona trudnych czasów oraz dzień modlitw za pomordowanych w obozach i łagrach

4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny porządek Mszy św. niedzielny, poświęcenie wieńców na sumie a ziół i kwiatów po każdej Mszy.

5. Prosimy młodzież i niewiasty do przygotowania feretronów na uroczystość odpustową i zorganizowanie chętnych do niesienia

6. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do Sanktuarium Matki Bożej z La Salette na Wieczorne Spotkanie z Maryją. W dniu jej święta - 15 sierpnia w sobotę, zgromadzimy się o godz. 18.30 pod altaną przed klasztorem. Prosimy, aby dzieci przyniosły rysunki dla Matki Bożej. Zabawy poprowadzą animatorzy na terenie Sanktuarium. Wszystko zakończy wspólny z dorosłymi Apel Maryjny w Bazylice o godz. 21.00. W czasie zajęć dla dzieci - rodziców, dziadków i opiekunów zapraszamy na dobry film lub spacer po placu sanktuaryjnym. Przyjdź i zaproś na to wydarzenie swoich bliskich.

 

Ponad to:

  • Zachęcamy do podjęcia abstynencji oraz podpisania deklaracji abstynencji na miesiąc sierpień, listy znajdują się na stoliku pod chórem.
  • Zapraszamy do udziału w zajęciach artystycznych, organizowanych przez Fundację MONMONDE, szczegóły na plakacie i stronie internetowej: www.odk-debowiec.pl