Get Adobe Flash player

JoomlaWatch Users

Użytkownicy

Najbardziej aktywni użytkownicy bieżącego dnia. 10:
Thomasacaph, Sergeylib, JamesMaf, BosterSaT, VasalTiENUFF, PillzapomydaY, ToniShelt, Travlisrut, MihalCib, KevinCal

Dodatkowe

Newsletter

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 21
Wczoraj: 59
Bieżący tydzień: 80
Poprzedni tydzień: 229
Bieżący miesiąc: 1095
Poprzedni miesiąc: 977
Ogółem: 3517

Poland 77.3%Russian Federation 0.8%
United States 14.1%United Kingdom 0.7%
Netherlands 1.9%Canada 0.4%
Ireland 1.5%France 0.2%
Germany 1.4%Ukraine 0.2%mapa cmentarza

XIX Niedziela Zwykła (09.08.2015)

1. Witamy serdecznie gości przybyłych do naszej Parafii i życzymy udanego wypoczynku oraz pogłębienia więzi rodzinnych i religijnych.

2. Ostatniej niedzieli w czasie kwesty zebrano w Dębowcu 5.595zł, a z Łazów Dębowieckich będzie podane w przyszłą niedziele. Dziękujemy za wszystkie ofiary.

3. W piątek wspom. św. Maksymiliana Marii Kolbego, patrona trudnych czasów oraz dzień modlitw za pomordowanych w obozach i łagrach

4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny porządek Mszy św. niedzielny, poświęcenie wieńców na sumie a ziół i kwiatów po każdej Mszy.

5. Prosimy młodzież i niewiasty do przygotowania feretronów na uroczystość odpustową i zorganizowanie chętnych do niesienia

6. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do Sanktuarium Matki Bożej z La Salette na Wieczorne Spotkanie z Maryją. W dniu jej święta - 15 sierpnia w sobotę, zgromadzimy się o godz. 18.30 pod altaną przed klasztorem. Prosimy, aby dzieci przyniosły rysunki dla Matki Bożej. Zabawy poprowadzą animatorzy na terenie Sanktuarium. Wszystko zakończy wspólny z dorosłymi Apel Maryjny w Bazylice o godz. 21.00. W czasie zajęć dla dzieci - rodziców, dziadków i opiekunów zapraszamy na dobry film lub spacer po placu sanktuaryjnym. Przyjdź i zaproś na to wydarzenie swoich bliskich.

 

Ponad to:

  • Zachęcamy do podjęcia abstynencji oraz podpisania deklaracji abstynencji na miesiąc sierpień, listy znajdują się na stoliku pod chórem.
  • Zapraszamy do udziału w zajęciach artystycznych, organizowanych przez Fundację MONMONDE, szczegóły na plakacie i stronie internetowej: www.odk-debowiec.pl