Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 9
Wczoraj: 13
Bieżący tydzień: 106
Poprzedni tydzień: 257
Bieżący miesiąc: 574
Poprzedni miesiąc: 1327
Ogółem: 3088

Poland 62.7%Kuwait 0.3%
United States 28.6%Ireland 0.3%
United Kingdom 3.1%Ukraine 0.2%
Germany 1.8%Lithuania 0.2%
China 0.4%Spain 0.2%mapa cmentarza

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA (27.03.2016)

wielkanoc

 

 

Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza obfitością swoich łask, wnosi pokój i radość, niech umacnia swoim słowem i Ciałem, byśmy byli Jego świadkami we współczesnym świecie.
Wesołego Alleluja!

 

 

 

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. Szczególnie Panom: kościelnemu, organiście, lektorom, służbie liturgicznej, Pani Ani za przygotowanie dekoracji kościoła. Strażakom i Gwardii Dębowieckiej i tym, którzy brali udział i uczestniczyli w liturgii poszczególnych dni. Przy okazji zachęcamy młodzież z parafii do wstąpienia w szeregi Gwardzistów.
2.
Dziękujemy również za dary składane z okazji poświęcenia pokarmów.
3.
Dziś pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.
4.
Jutro drugi dzień świąt. Msza Święta w kaplicy cmentarnej o godz. 14.00 dlatego Mszy świętej o 12.00 nie będzie. Pozostałe godz. nabożeństw jak w każdą niedzielę. Składka na potrzeby uczelni katolickich.
5.
W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, spowiedź pół godziny przed Mszą św. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6.
Druga niedziela Wielkanocna, 3 kwietnia jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy 72 Tydzień Miłosierdzia. Zebrane zostaną w tym dniu skarbonki z jałmużną wielkopostną.
7.
W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, składka na działalność Caritas Diecezji Rzeszowskiej, a także kwesta comiesięczna na prowadzone prace remontowe w parafii.
8.
Weźmy do ręki wartościowe czasopisma katolickie, które znajdziemy na półce z gazetami.