Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 35
Bieżący tydzień: 57
Poprzedni tydzień: 160
Bieżący miesiąc: 685
Poprzedni miesiąc: 1171
Ogółem: 3082

Poland 62.7%Kuwait 0.3%
United States 28.5%Ireland 0.3%
United Kingdom 3.1%Ukraine 0.2%
Germany 1.9%Lithuania 0.2%
China 0.4%Spain 0.2%mapa cmentarza

X Niedziela Zwykła (05.06.2016)

1. Dzisiejsza niedziela w naszej Ojczyźnie obchodzona jest jako Dzień Dziękczynienia. Podziękujmy Panu Bogu za Jego niepojętą i nieskończoną miłość, za dar Jego wcielenia i odkupienia. W to dziękczynienie włączajmy sprawy osobiste, dotyczące naszej parafialnej wspólnoty, ale i całego narodu. Wyrażamy wdzięczność za wolną i niepodległą Polskę, za każdą i każdego z nas, za wszelkie wyrazy wzajemnej życzliwości i solidarności.

2. Rozpoczęliśmy czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej wspólnie odmawiamy litanię do Bożego Serca. Zapraszamy do udziału we Mszy św., szczególnie tych którzy zamawiają Msze św.

3. Dziś I niedziela miesiąca, więc zmiana tajemnic różańcowych, Adoracja Najświętszego Sakramentu, taca na cele diecezjalne, w parafii kwesta na prace remontowe.

4. We czwartek po małej przerwie spotkanie biblijne o godz. 19.30.

5. Przy każdym wejściu na cmentarz została umieszczona tablica z regulaminem odnośnie parafialnego cmentarza. Prosimy dbać o to święte miejsce, koniecznie trzeba segregować odpady; osobno plastiki, osobno szkło. W najbliższym czasie zostanie udostępniona strona internetowa, na której można będzie odszukać każdy opisany grób na naszym cmentarzu.

6. Wyjazd dzieci do Kobylanki na Saletyńskiej Spotkanie Dzieci w piątek 10.06 o godz. 15.00 z przed kościoła parafialnego. Powrót w niedzielę ok. godz. 15-tej.

7. W sobotę 2 lipca pojedzie z naszego dębowieckiego dekanatu pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Wyjazd wcześnie rano, powrót w tym samym dniu. Zapisy w zakrystii.

Ponad to:

  • Dziś po południu; Gminny dzień Dziecka na stadionie sportowy w Dębowcu o godz. 14.00. Podczas zabawy dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie z urządzeń rekreacyjnych takich jak: dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, karuzela, oraz będą różne inne zabawy i konkursy.
  • Siostry Michalitki otwierają od 1 września 2016 r. w Jaśle przy ul. Szkolnej Niepubliczny Żłobek. Więcej inf. uzyskać można na plakacie lub w domu Sióstr Michalitek w Jaśle przy ul. Szkolnej 9, lub Floriańskiej 22