Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 210
Wczoraj: 157
Bieżący tydzień: 367
Poprzedni tydzień: 985
Bieżący miesiąc: 817
Poprzedni miesiąc: 2497
Ogółem: 6124

Poland 94.3%France 0.2%
United States 3.4%Ukraine 0%
Kuwait 0.4%Netherlands 0%
Germany 0.4%Austria 0%
United Kingdom 0.3%Czech Republic 0%mapa cmentarza

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 2019 R

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiejszą niedzielą, żegnamy ks. Zdzisława Sawkę MS, który został skierowany do pracy we wspólnocie zakonnej w Zakopanem. Dziękujemy za Jego posługę w naszej parafii i życzymy Bożego błog. w nowym miejscu. 

2. Dziś o godz. 1200 będzie Msza Św., a po Niej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. Od wtorku t.j. 1 października o godz. 1730 zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych,  do uczestnictwa w tej modlitwie Maryjnej przez którą możemy wyprosić potrzebne łaski dla naszych rodzin.

4. W tym tygodniu przypada I - czwartek, I - piątek i  I - sobota miesiąca.  W czwartek spowiedź  św. w Łazach Dębowieckich od godz. 1615 i Msza św. o godz.1700. W I piątek spowiedź w Dębowcu od godz. 1630 i Msza św. o godz. 1800. W Łazach Dębowieckich Msza św. o godz. 1700. W I sobotę adoracja Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Marii w Łazach o godz. 1500 w Dębowcu o godz. 1700.

5. W I sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 830 w Majscowej i Kopaninach,  Zarzeczu i Łazach Dębowieckich.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedziela miesiąca, a więc zmiana tajemnic żywego Różańca i Adoracja Najśw. Sakramentu. Taca przeznaczona na Kurię w Rzeszowie, a w Parafii kwesta na prace remontowe.

7. Zapraszamy na Mszę Św. w int. brata Bronisława, która odbędzie się 2.X.2019 r., o godz. 1400 na cmentarzu parafialnym. Będziemy modlić się o wypełnienie woli Bożej względem Jego osoby. Serdecznie zapraszamy.

8. Ozaza, zaprasza młodzież naszej parafii do salki przy plebanii na gry planszowe 5 października (sobota) na godz. 1700.

9. Jeszcze raz dziękuję Panu Grzegorzowi Mikołajczykowi, za pracę którą wykonywał dla nas,  dla naszych bliskich zmarłych. Natomiast Panu Janowi Jurusikowi życzymy błog. Bożego w jego posłudze, którą rozpoczyna od 1 października.

10. Ks. Zdzisław odprawi Msze Św. gregoriańskie za śp. Czesławę Golińską. Od 1 października w Zakopanem.

11. Wszystkim życzymy błog. Bożego na rozpoczynający się tydzień.