OGŁOSZENIADUSZPASTERSKIE

Zapraszamy do udziału w roratach, jutro o godz.1700, a we wtorek na ostatnie roraty o godz. 730. W poniedziałek odwiedzamy chorych z posługa sakramentalną - zgłoszonych na Święta.

Tradycją minionych lat od jutrzejszego poranka zapłonie w naszej świątyni Betlejemskie Światło Pokoju, przyniesione przez harcerzy z Groty Narodzenia w Betlejem. Niech ten ogień radości i jedności zapłonie także w naszych domach.

Zasiadając do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.

Msza Święta pasterska zostanie odprawiona w Dębowcu o godz. 2400, a w Łazach Dębowieckich o 2200.

Msze Święte w Uroczystość Bożego Narodzenia oraz w drugi dzień świąt według porządku niedzielnego.

W piątek, święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty będzie poświęcenie wina. Z racji kolędy Msza Św. tego dnia tylko o godz. 730.

W sobotę, w święto Młodzianów, męczenników z Betlejem, pragniemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych i niemowląt.

Dziękując wszystkim parafianom, którzy złożyli dary dla potrzebujących, dziękuję Paniom z Caritas, za przygotowanie i dostarczenie paczek. Dziękuję również Panom za prace ziemne na cmentarzu. Niech Pan Bóg Wam wszystkim, za to wynagrodzi.

Od piątku tj. 27.XII. rozpoczynamy wizytację duszpasterską tzw. kolędę. I tak w piątek od godz. 900 odwiedzimy wszystkich parafian z Majscowej. W sobotę od godz. 900 część parafian z Zarzecza:

- od nr 295 – 190; - od nr 225 – 226; - od nr 1 – 26; - od nr 76 – 91;

- od nr 67 – 75 i Dębowiec od nr 11 – 544.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego.