Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 203
Wczoraj: 157
Bieżący tydzień: 360
Poprzedni tydzień: 985
Bieżący miesiąc: 810
Poprzedni miesiąc: 2497
Ogółem: 6117

Poland 94.3%France 0.2%
United States 3.4%Ukraine 0%
Kuwait 0.4%Netherlands 0%
Germany 0.4%Austria 0%
United Kingdom 0.3%Czech Republic 0%mapa cmentarza

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2020 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień, Msze święte w kościele parafialnym są sprawowane tylko o godz. 1800. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po wieczornej Mszy świętej. W sprawach pilnych o każdej porze.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na cele remontowe, seminarium duchowne w Rzeszowie, a po Mszy świętej na dotkniętych powodzią.

Panie z KGW Dębowiec dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę dla powodzian. Dary zostały już przekazane do Trzcinicy i Skołyszyna.

Przypominamy, że w przyszłą niedzielę tj.12 lipca w naszej parafii będzie wizytacja kanoniczna ks. biskupa Edwarda Białogłowskiego, wraz z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spotkanie ks. bp z wszystkimi grupami parafialnymi odbędzie się po Mszy św. o godz. 900 na które zapraszamy.

Decyzją ks. Prowincjała – z dniem 22 sierpnia od pracy duszpasterskiej w naszej parafii zostaje skierowany ks. Łukasz Stachura, a nie jak podawaliśmy wcześniej ks. Franciszek Sikora.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przestrzega przed nadmiernym rozluźnieniem i prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego w kościołach.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.