OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Pragnę podziękować siostrze Iwonie Józefiak, za 33 lata pracy katechetycznej. Za włożone serce w przekazywanie prawd wiary dzieciom i młodzieży naszej parafii.

Od wtorku 1 września powrócimy do zwyczajnego porządku Mszy Świętych i nabożeństw w naszym kościele oraz funkcjonowania kancelarii parafialnej.

We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta dla dzieci i młodzieży: w Łazach Dębowieckich o godz. 1700, a w Dębowcu o godz. 1800.

Dnia 1 września wspominamy 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w Łazach Dębowieckich w czwartek od godz. 1630, w Dębowcu w piątek od godz. 1700. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych od godz. 830.

Spotkanie Rady Parafialnej w piątek (4.09.2020 r.) o godz. 1900 – serdecznie zapraszam wszystkich Radnych.

Przyszła niedziela będzie pierwszą niedziela miesiąca, a więc zmiana tajemnic żywego Różańca, Adoracja Najśw. Sakramentu, taca na seminarium w Rzeszowie, a w parafii kwesta na prace remontowe.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia