OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Kalendarz liturgiczny nam przypomina:

-  we wtorek - wsp. św. Franciszka z Asyżu

- w środę – wsp. św. Faustyny Kowalskiej

- w piątek – wsp. Najśw. Maryi Panny Różańcowej

W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W Łazach Dębowieckich spowiedź w czwartek od godz. 1600. W kościele parafialnym w Dębowcu w piątek od godz. 1700. Okazja do spowiedzi w pozostałe dni ½ godz. przed mszą świętą.

Pani Anna Patla i Pani Urszula Radoniewicz zapraszają chętne dzieci w czwartek na godz. 1700 do kościoła, aby przećwiczyć pieśni przed Różańcem.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych, do uczestnictwa w tej modlitwie Maryjnej. Harmonogram grup i osób prowadzących Różaniec w poszczególne dni dostępny w informatorze, na stronie internetowej i na gazetce.

Harmonogram grup i osób prowadzących Różaniec:

 

PONIEDZIAŁEK

P. Anna Mikołajczyk - dzieci z Zarzecza

WTOREK

Róże Róż.//4 i 18 październik - Dębowiec                              11 i 25 październik - Zarzecze

ŚRODA

Ks. Jacek - dzieci z Dębowca

CZWARTEK

P. Anna Patla i             - dzieci z Dębowca

P. Urszula Radoniewicz

PIĄTEK

Ks. Łukasz - młodzież

SOBOTA

Róże Róż.//8 i 22 październik – Kopaniny                                 15 i 29 październik - Majscowa

NIEDZIELA

Róże Róż. – wg harmonogramu (g. 10.00)

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Apostołowie prosili Pana: "Przymnóż nam wiary». Pan rzekł: "Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: „Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze”, a byłaby wam posłuszna. Kto z was, mając sługę, który orze lub pasie, powie mu, gdy on wróci z pola: „Pójdź i siądź do stołu”? Czy nie powie mu raczej: „Przygotuj mi wieczerzę, przepasz się i usługuj mi, aż zjem i napiję się, a potem ty będziesz jadł i pił”? Czy dziękuje słudze za to, że wykonał to, co mu polecono? Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: „Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać”.    (Łk 17, 5-10)